Створення сайту під ключ.

Ми розробляємо сайти різного стилю і призначення: прості і складні, що відносяться до різних галузей і зачіпають абсолютно будь-яку тематику.

Ми працюємо з різними системами керування вмістом (CMS) для сайтів та інтернет-магазинів  (NetCat, UMI.CMS, WordPress, OpenCart, Joomla, Xenforo, NetCat, PrestaShop тощо)

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Унікальний дизайн сайту – 50% успіху любого сайту!

Сайт виконує не тільки інформаційні функції – він повинен продати та представити компанію як партнерів та постійних клієнтів, так і потенційних споживачів.

Дизайн є важливим елементом для веб-сайту будь-якої компанії, будь-то візитка, інформаційний портал або інтернет-магазин. Це своє образна візитна картка проекту, яка зобов’язана звернутися до себе увагою відвідувачів

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

У нас Ви можете замовити розробку інтернет-магазину під ключ

Наша веб-студія виконує повний спектр послуг із створення та просування Інтернет-ресурсів. Ми розробляємо створені нами сайти за допомогою найсучасніших маркетингових рішень.

За бажанням замовника, ми можемо інтегрувати роботу Інтернет-ресурсу з базою 1С і, таким чином, забезпечити приємне замовлення, вигрузку залишків, корекційну вартість та імпорт зображень товарів в автоматичному режимі. Ми розробляємо інтернет-магазини на 1С-Бітрикс, UMI.CMS, OpenCart і NetCat CMS, WordPress

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Професійна SEO оптимізація сайту – залог успішного просування

Незалежність від використання веб-сайту, навіть при єдиноразовій проведеній SEO-оптимізації, інтернет-ресурс стане розвиватися ще швидше та результативніше. Сучасне підвищення відвідуваності та зростання числа нових зацікавлених клієнтів, будуть гарантовані веб-студією

Професійна оптимізація веб-сайтів допомагає веб-ресурсам швидше індексуватися у всіх пошукових системах і істотно підвищує показники поведінкових факторів на сайті. Ми робимо відчутний вплив на бізнес, представлення в Інтернеті, використовуючи результативну пошукову видачу та збільшення загального числа унікальних оцінювачів.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Вибір хостинг-провайдера – теж важливий крок до безвітказного функціонування сайту!

Ми співпрацюємо тільки з надійними і кращими хостинг-провайдерами, що постійно розвиваються і запроваджують миттєво всі новітні технології.

Якщо Вам потрібен такий, рекомендуємо до співпраці CityHost.ua

Від моменту російського вторгнення в Україну вони надають безкоштовно домен та хостинг для державних організацій

CityHost.ua – це стабільний, якісний і надійний хостинг в Україні, оснащений сучасними системами захисту від спаму і вірусів. компанія постійно модернізується і розвивається.

Всі сервера хостинг-провайдера CityHost розташовані в найбільших дата-центрах України, оснащених широкими каналами зв’язку, резервним живленням, системами охолодження і пожежогасіння. На кожному сервері встановлена ​​інтелектуальна система моніторингу роботи серверів веб-хостингу. Оновлення технічної бази компанії, будь то програмне або апаратне забезпечення, відбувається постійно.

У перелік послуг, що надаються хостинг-провайдера CityHost.ua входять:

 • Хостинг з тестовим періодом 10 днів
 • Віртуальні сервера (VPS і VDS-хостинг)
 • Оренда фізичних серверів
 • Реєстрація доменів
 • Планувальник задач Cron
 • Щоденне резервне копіювання
 • Реальна цілодобова технічна підтримка
 • Хостинг в Україні чи Німеччині
 • Оптимізация OPCache
 • Захист від підбору паролів до адміністративної частини CMS
 • Поштовий Anti-Spam
 • Автоінсталятор популярних CMS
 • Підтримка PHP і MySQL
 • Захист від крадіжки паролів FTP
Hosting CityHost

Наша компанія розробляє сайти будь-якої складності, тому ми рекомендуємо вам замовити сайт, по цілому ряду причин.

У нашій компанії працюють тільки професіонали, а це гарантує кінцевий результат високої якості. Вибираючи нас в якості свого партнера, ви можете бути впевнені, що отримаєте той результат, на який саме ви і розраховуєте.

Замовте сайт вже сьогодні!